Скинути усі фільтри
Мінімальна температура, ° C
Максимальна температура, °C

Терморегулятори в розетку

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 20 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент терморегуляторів terneo на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo rzx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

5...35 °C

Поєднує в собі простоту установки і зручність віддаленого керування з будь-якого смартфона, планшета, десктопа з доступом в Інтернет.

terneo rz

Цифровий терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

0...30 °С

Забезпечує комфортне керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Оснащений таймером вмикання та лічильником часу роботи під навантаженням. Датчик температури повітря вже закріплений на корпусі. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням

0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками та білим цифровим екраном, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz red

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням

0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
Максимальна температура, °C

Терморегулятори в розетку

Терморегулятори з монтажем у розетку, мабуть, найзручніші зі всіх моделей, які тільки існують на ринку. Принаймні, якщо ви не збираєтеся робити вдома капітальний ремонт і прокладати додаткові електропроводи. Адже для початку роботи потрібно лише ввімкнути його в розетку та підключити до нього обігрівальне обладнання, на кшталт інфрачервоної панелі, тепловентилятора, масляного радіатора, конвектора та навіть кондиціонера. Термодатчики в розеткових терморегуляторах або вбудовані, або вже приєднані до пристрою, і вам залишається тільки вибрати місце для його встановлення.

Але при виборі розеткового термостата потрібно врахувати ряд факторів. Давайте розберемось, яких саме.

Перш за все необхідно визначитися, з яким саме обладнанням він буде працювати. І тут ви, мабуть, скажете: а для чого взагалі потрібен термостат, якщо в обігрівальних приладах уже є власне регулювання нагріву? І ми вам відповімо: нагрівальне обладнання зазвичай не здатне підтримувати комфортні температурні умови в приміщенні. Якщо воно маленьке, там може бути надто жарко, якщо велике — навпаки. А терморегулятор завжди підтримує комфортну температуру в приміщенні.

Якщо ви вже знаєте, з яким обігрівальним приладом будете застосовувати розетковий термостат, зверніть увагу на потужність останнього. Вона повинна бути хоча би на 10 % більшою ніж максимальна потужність обігрівача.

Потрібно врахувати ще один фактор, а саме — це температурний діапазон, який може підтримувати пристрій. І чим ширшим він буде, тим краще, адже прилад можна буде застосовувати для різних приміщень. Наприклад, згідно із санітарними нормами температура повітря на кухні повинна бути 18 °С, у кімнатах, де постійно знаходяться люди 21...22 °С, а у ванній 25 °С. Для технічних приміщень температура повітря може бути і нижчою ніж 15 °С.

Тепер слід визначитись, який функціонал вам потрібен. Ви можете вибрати звичайний цифровий термостат в розетку, який буде постійно підтримувати один і той же рівень температури. Але ви можете вибрати й енергоефективну програмовану модель, яка буде працювати згідно з певними графіками, оптимізуючи споживання енергії. Вони дещо дорожчі, але купивши термостат у розетку з можливістю програмування роботи, ви будете економити на платежах за електроенергію. Плюс — комфортна температура буде підтримуватись тільки тоді, коли це потрібно.

Останнім фактором, на який потрібно звернути увагу, є зовнішній вигляд розеткового термостата. І тут модельний ряд terneo представлений великою кількістю виробів, які стануть чудовим доповнення до будь-якого інтер’єру.

Ви можете купити терморегулятор в розетку для побутових обігрівачів у нашому Інтернет-магазині. Ваше замовлення буде безкоштовно доставлене в будь-яке відділення «Нової пошти». Також ви можете ближче ознайомитись із нашою продукцією, відвідавши один із більше ніж 600 будівельних магазинів і супермаркетів на території всієї країни.