Терморегулятор terneo kt, молочний білий

Колір: Молочний білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Подбайте про безпеку взимку з terneo kt

Терморегулятор призначений для роботи із системами антиобледеніння та сніготанення. Для своєї роботи використовує вивідний датчик температури повітря. Підігрів здійснюється в тому діапазоні температури, при якому може відбуватись намерзання бурульок на даху чи утворення ожеледиці на землі. При цьому ви можете змінити діапазон, враховуючи особливості розташування системи підігріву.

Зручність у керуванні

Налаштувати параметри роботи можна за допомогою лише двох кнопок! Зручний цифровий екран спрощує навігацію в меню. Також на ньому відображаються температура та системні повідомлення.

Легкий монтаж

Усе, що потрібно для монтажу — вже в комплекті! Установлення терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Датчик температури потрібно розташовувати ззовні будівлі, уникаючи попадання прямих сонячних променів, а також дощу та снігу (наприклад, під кромкою покрівлі).

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки пристрою, щоб уникнути випадкової зміни параметрів. Також терморегулятор має захист від перегріву: якщо температура всередині корпусу сягне 85 °С, робота терморегулятора припиниться. Він відновить роботу, коли температура знизиться до 80 °С.

Універсальний терморегулятор

Ви можете використовувати його разом із нагрівальними кабелями більшості виробників, що представлені на ринку! Також терморегулятор може працювати з двома типами датчиків: аналоговим (R10) чи цифровим (DS18B20).

Зверніть увагу, у моделі terneo kt молочний білий функціонал залишився без змін на відміну від новинки terneo kt білий.
Інструкцію з встановлення та експлуатації для terneo kt молочний білий можна переглянути за посиланням.

Технічні характеристики terneo kt

Сфера використання:
Для сніготанення
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Верхня межа регулювання температури:
0...10 °С
Нижня межа регулювання температури:
-20…-1 °С
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур:
-30…+90 °С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Завантажити у PDFUA