Терморегулятор terneo pro, молочний білий

Колір: Молочний білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo pro — економія завдяки обігріву за тижневим розкладом

Для економії до 50 % складіть тижневий розклад роботи теплої підлоги відповідно до ритму вашого життя. Наприклад, для буднів налаштуйте комфортну температуру для ранку та вечора, решту часу коли ви на роботі та спите terneo pro підтримувати економну температуру. Завдяки двом датчикам температури повітря та підлоги терморегулятор забезпечує найкращий комфорт в режимі "По повітрю з обмеженням по підлозі". Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії та підтримання комфортних умов у вашому домі.

Майстер налаштувань

При першому включенні terneo pro крок за кроком проведе вас по основним налаштуванням терморегулятора та заощадить ваш час. Додаткові налаштування використовуйте за бажанням. Якщо ви хочете купити терморегулятор terneo pro в іншому магазині, зверніть увагу на його дату випуску. Функція Майстер налаштувань додана в terneo pro з грудня 2022 року.

Керування водяною теплою підлогою

Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід повинен бути нормально закритим.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюєте кімнату — навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Активуйте функцію попереднього обігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.

Зручність у керуванні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам’яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Оберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один із трьох основних режимів роботи:

• «таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень із можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;
  • «ручний»: постійно підтримуватиметься виставлена вами температура;
  • «від’їзд»: налаштування періоду, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватись задана температура «від’їзду».

Калібрування температури та статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за увесь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагріву.

Легкий монтаж

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті! Установлення здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють у металопластикову трубку (діаметром 16 мм) та поміщають у підлогу, де розташовується нагрівальний кабель.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки керування терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С, він припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С, терморегулятор продовжить свою роботу.

Максимальна сумісність

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo pro з нагрівальними кабелями, плівками та датчиками (у тому числі цифровими) більшості виробників, що представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує наступні типи підклю­че­них датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 ° С.

Технічні характеристики terneo pro

Сфера використання:
Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,3 мА
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Температурний гістерезис полу:
1-10 °С
Межі регулювання (пол):
5...35 °С
Пределы регулирования (пол):
5...60 °С

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
3 жовтня 2018
Питання:
Здравствуйте,
Я бы хотел посоветовать вам отдельно указать совместимость с разными типами датчиков, а не только комплектный NTC10кОм! У меня залиты датчики Devi на 15 кОм и найти совместимый недорогой регулятор оказалось не тривиальной задачей (при том, что 80% продавцов вообще не в курсе что они бывают разные). Прошел розетку, hotline, aliexpress, плюнул - решил взять что-то дешевое с программой, пускай врет по температуре - а оказалось под носом было то, что мне нужно. Спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки3 жовтня 2018

Добрый день, спасибо за отзыв, в инструкции к terneo pro и на сайте в описании "Максимальная совместимость" мы пишем, что терморегулятор совместим с датчиками большинства производителей.

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

ВідеоінструкціяДивитися