Терморегулятор terneo BeeRT для електричних котлів

1 408грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 года с момента продажи

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Ефективне керування електрокотлом із terneo BeeRT

Терморегулятор призначений для контролю роботи ТЕНових і електродних котлів. Ідеальний варіант для модернізації старих моделей котлів та автоматизації їх роботи. Терморегулятор дозволяє підтримувати температуру теплоносія в межах від 5 до 85 °С. Він забезпечує оптимальну роботу котла та циркуляційного насоса завдяки регулюванню температури в подавальному та зворотному трубопроводах. Обмеживши максимальну температуру теплоносія в трубопроводі на виході з котла, ви можете запобігти отриманню опіків шкіри людей.

Широкий спектр завдань

Терморегулятор terneo BeeRT дозволяє керувати нагрівом електричного котла. Крім того, він оптимізує та контролює роботу циркуляційного насоса, завдяки чому захищає котел і систему трубопроводів від перегріву.

За умови підключення до пристрою зовнішнього програматора можна регулювати нагрів теплоносія, відштовхуючись від температури повітря. Так можна досягти комфортних умов у приміщенні й оптимізувати витрати електроенергії на обігрів.

Терморегулятор має широкий температурний гістерезис (від 1 до 30 °С). Ви можете налаштувати діапазон підтримуваної температури, тим самим зменшити частоту ввімкнень нагріву. Це сприяє подовженню терміну служби терморегулятора.

Зручність у керуванні

Налаштування роботи терморегулятора відбувається лише трьома кнопками. Завдяки енергонезалежній пам’яті параметри роботи зберігаються навіть при перебоях у постачанні електроенергії.

Наявність цифрового екрана спрощує навігацію в меню. На ньому відображаються системні повідомлення та значення температури.

Легкий монтаж

Усе, що потрібно для монтажу — в комплекті! Установлення пристрою відбувається в щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм.

Технічні характеристики terneo BeeRT

Сфера використання:
Для електричних котлів
Тип керування:
Цифровий
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Максимальна сила струму, A:
16 х 2
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+85
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА х 2
Споживання струму при 230 В:
не більше 101 мА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,37 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
52 х 90 х 67 мм
Датчик температури:
DS18B20 (D18)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
4 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1-30 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
терморегулятор, 2 датчика температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (12)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним1 червень 2022
Питання:
Доброго дня.
Підкажіть, чи можливо використовувати цей терморегулятор для нагрівання буферної ємності 500 літрів за допомогою електричного котла і насоса?
Наприклад, щоб нагріти воду до 80 градусів в нічний час.
Щодо використання зовнішнього програматору часу - це зрозуміло.
Я так розумію, що датчик подачі біля котла, а датчик "обратки" в ємність поставив (місце під нього є приблизно по центру).
А от які температури та гістезіс ставити, щоб нормально працював просто на нагрів і не тактував, коли закінчить прогрівати всю ємність?
Андрій, інженер техпідтримки2 червень 2022

Доброго дня. Нагрівання води включатиметься коли її температура буде знижуватися на величину гістерезісу «обратки». Встановіть темпетуру «обратки» 80 градусів, а температуру «подачі» в діапазоні від 80 до 85 градусів. Гістерезис температури «подачі» встановіть в межах 5–10 °С. Менше значення гістерезису дозволяє більш швидко розігріти систему, більше значення — знизити знос контактних груп пускової апаратури. Гстерезис «обратки» встановіть в межах 2–6 °С. Менше значення гістерезу дозволяє досягти більш точного температурного режиму, більше — знизити витрати на електроенергію.

Аноним29 грудня 2021
Питання:
Добрий день, який потрібно програматор на даний термо регулятор, котел галан 9кіловатний.Дякую.
Олексій, інженер тех-підтримки30 грудня 2021

Добрий день! Застосовуйте з terneo BeeRT температурний програматор, який має групу контактів NC (нормально замкнутий) без гальванічного зв'язку з ланцюгами електроживлення.

Аноним27 лютого 2020
Питання:
Добрий день. Можна в даному терморегуляторі встановлювати час включення і виключення для електрокотла?
Олексій, інженер тех-підтримки27 лютого 2020

Добрий день.
В terneo Beert неможливо встановлювати час включення і виключення.
Застосування програматора разом з terneo Beert відкриває такі можливості.
Застосовуваний програматор температури повинен мати групу контактів NC (нормально замкнутий) без гальванічного зв'язку з ланцюгами електроживлення.

Аноним26 лютого 2020
Питання:
Добрый день я извиняюсь какие модели вы посоветуйте программаторов тем­­пературы воздуха на terneo beert спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки26 лютого 2020

Из терморегуляторов terneo Вы можете использовать программатор terneo pro при условии, что подключите его не напрямую, а через промежуточное реле с катушкой 220 В.

Аноним25 лютого 2020
Питання:
Добрый день какой программатор температуры воздуха для terneo beert можно установить в даполнение?
Алексей, инженер тех-поддержки26 лютого 2020

Добрый день, применяемый программатор тем­­пературы должен иметь на вы­ходе группу контактов NC (нор­маль­но замкнутый) без напряжения.

Аноним8 грудня 2019
Питання:
Добрый день. При работе в блоке автоматики электродного котла, примерно раз в неделю слетают настройки температуры обратки. Это "лечится"?
Алексей, инженер тех-поддержки9 грудня 2019

Добрый день. Для выяснения и устранения причин пропадания настроек температуры «обратки» обратитесь, пожалуйста, в службу технической поддержки DS Electronics (+38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15)

Аноним23 листопада 2019
Питання:
Почему у меня насос отключается примерно через 4 мин после отключения нагрева (тенов) а в инструкции написано 1 мин..это заводской дефект?
Алексей, инженер тех-поддержки25 листопада 2019

Добрый день. Нет, это не заводской дефект. Время отключения циркуляционного насоса, как правило, осуществляется на 60 с позже отключения нагревателя. В некоторых случаях оно может варьироваться. Так, после отключения нагревателя терморегулятор оценивает температуру теплоносителя в системе и, когда она перестает расти, отключает насос. Поэтому если у Вас, например, высокая температура подачи, то после отключения нагревателя температура в теплоносителе может уравниваться немного дольше обозначенного времени.

Аноним
19 листопада 2019
Переваги:

Компакт

Недоліки:

Не могут подключить другий датчик

Коментар:
Подскажите какая комбинация набора
для подключения нового датчика
Алексей, инженер тех-поддержки19 листопада 2019

Добрый день. Датчик температуры «подачи» красного цвета подключается к клеммам 1 и 2, причем красный провод к клемме 1, а белый к клемме 2. Датчик температуры «обратки» синего цвета подключается к клеммам 5 и 6, причем красный провод к клемме 5, а белый к клемме 6. Если у Вас остались вопросы по подключению датчика, обратитесь пожалуйста в службу Технической поддержки по телефону: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним26 вересня 2018
Питання:
с его помощью можно управлять 3-фазным котлом?
Алексей, инженер тех-поддержки26 вересня 2018

Добрый день, можно, используя контактор на 3 фазы, но при нагреве будут включаться все ТЭНы одновременно.

Аноним
15 вересня 2018
Переваги:

Працює чітко, нема претензій.

Недоліки:

Не зауважив.

Коментар:
На одному з "роликів" про електродні котли, я побачив одну "фішку" вашого BeeRT, про яку абсолютно нічого не сказано в інструкції. А саме - як побачити температуру подачі ! Це дуже важливо ! Виявляється, все дуже просто. Просто, в режимі очікування (коли показана температура "обратки") треба натиснути і потримати кнопку "+" - висвітиться температура подачі. Чому про це не написано в інструкції ? Ви цього не знали ? Дякую.
P.S. - змінився дизайн терморегулятора - вважаю, що став кращим ! :)
Олексій, інженер тех-підтримки17 вересня 2018

Доброго дня, дякуємо за відгук! В terneo beert для перегляду температури подачі можна натиснути кнопку "+" або "-" в режимі очікування. Цей момент не відобразили в інструкції, виправимо найближчим часом, дякуємо за зворотній зв'язок.

Аноним30 липня 2018
Питання:
к бирту можно подключить внешний программатор?
Алексей, инженер тех-поддержки30 липня 2018

Добрый день, можно, но применяемый программатор тем­­пературы должен иметь на вы­ходе группу контактов NC (нор­маль­но замкнутый) без напряжения.

Аноним17 травня 2018
Питання:
котел ГАЛАН 3 . Можно подключить котел к BeeRT без контактора?
Алексей, инженер тех-поддержки18 травня 2018

Добрый день, максимальная мощность нагрузки на BeeRT составляет 3000 ВА при 230 В. Чтобы регулятор не работал постоянно на максимальной мощности рекомендуем использовать контактор хотя бы на 20 А.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Терморегуляторы terneo вы также можете приобрести в магазинах-партнерах в вашем городе.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU