В чому переваги співпраці з компанією DS Electronics?

Партнерство з компанією DS Electronics суттєво збільшить оборот вашого підприємства

Сотні тисяч покупців уже задоволені нашою продукцією, наприклад, в 2020 році приріст продажів наших пристроїв досяг 44%. Але ми прагнемо до більшого, тому запрошуємо всіх, хто також хоче зробити кожен будинок комфортним і безпечним.

Ми постійно розширюємо асортимент з урахуванням трендів та вподобань користувача

Ми відстежуємо сучасні тренди та впроваджуємо їх в наші новинки, наприклад, у Wi-Fi — терморегулятори terneo, мультифункіональні реле ZUBR та оновлення дизайну корпусів флагманських моделей. Ми розробили двомодульне реле напруги та Wi-Fi — терморегулятор на DIN-рейку. Ми завжди враховуємо відгуки клієнтів про наші пристрої і використовуємо їх для розширення функціоналу та підвищення зручності керування. Асортимент наших реле ZUBR налічує 29 пристроїв, а терморегуляторів terneo — понад 30 моделей плюс модифікації у різних кольорах. Весь цей асортимент ми стабільно підтримуємо на складі. 

Наші принципи: добросовісна та здорова конкуренція

Ми насамперед зацікавлені, щоб усі сили дистриб'ютора покладені на розвиток регіону були винагороджені. Умови співпраці є виключно об’єктивними і залежать лише від вас.

Всебічна технічна та маркетингова підтримка

Для просування у місцях продажу ми надаємо буклети, каталоги, демонстраційні стенди, а для оформлення сайту ви отримаєте лого наших брендів та якісні фото виробів. Кожний наш клієнт працює з персональним менеджером, який допомагає швидко й ефективно вирішувати питання в ході співпраці, проводить тренінги з продукцiї. Інженер технічної підтримки у разі потреби допоможе щодо налаштування пристроїв.

Своєчасна та вигідна доставка 

Якщо ви знаходитесь у Києві, то можете скористатися нашою власною безкоштовною кур’єрською доставкою. Якщо ж ви знаходитесь в інших регіонах країни, то замовлену продукцію ми доставимо на відділення «Нової пошти». У разі замовлення на суму від 20 000 гривень доставка «Новою поштою» безкоштовна. Для вашої зручності ми практикуємо доставку замовлень за формою дропшипінгу. 

Заповніть заявку на співпрацю