Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для електричних котлів

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo rk

terneo rk

Терморегулятор для електрокотлів, систем нагріву та захисту водопроводу від замерзання з цифровим індикатором
1 156грн
Купити
Диапазон температуры:
-55...+125 °С

Особливістю моделі є керування роботою електрокотла та системою обігріву трубопроводів підвищеної потужності (до 7000 ВА). Терморегулятор здатний підтримувати температуру від -55 до 125 °С.

terneo BeeRT

terneo BeeRT

Терморегулятор для електричних котлів із цифровим індикатором
1 408грн
Купити
Диапазон температуры:
5...95 °С

Застосовується для автоматичного контролю роботи і модернізації ТЕНових та електродних котлів. Забезпечує оптимальну роботу котла та циркуляційного насоса завдяки регулюванню температури в подавальному та зворотному трубопроводах в межах від 5 до 85 °С.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для електричних котлів

Якщо ви використовуєте електрокотел для обігріву всього дому, тоді для покращення ефективності його роботи вам може знадобитися терморегулятор. Це особливо актуально, якщо вбудований термостат не забезпечує комфортної температури або модель вашого котла потребує глибокої модернізації.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи терморегулятор для електричного котла?

По-перше, на потужність. Обов’язково візьміть модель із потужністю хоча би на 10 % більшою, ніж потужність електрокотла, оскільки постійна робота на межі навантаження суттєво зменшує тривалість служби термостата.

По-друге, на діапазон температури, у якому може працювати термостат, і його гістерезис. Потрібно врахувати, що температура теплоносія в подавальному та зворотному трубопроводах може суттєво відрізнятись. Тому широкий діапазон робочої температури — завжди до речі. Що стосується гістерезису, то цей параметр визначає різницю температури вмикання та вимикання нагріву. Можливість його налаштування додає гнучкості при підтриманні комфортних умов у домі, а також дозволяє уникнути частих вмикань реле пристрою, чим підвищується термін його служби.

По-третє, необхідно оцінити функціональність самого термостата для електрокотла. Чим більше в ньому функцій, тим зручнішим буде використання, і тим більше електроенергії можна буде економити.

Вибираючи терморегулятор для електричного котла, потрібно також звернути увагу на фактор безпеки. Оскільки пристрій буде працювати з обладнанням великої потужності, не варто недооцінювати важливість термозахисту. Матеріал, з якого виготовлений корпус пристрою, також має значення: використання негорючого пластику буде великою перевагою.

Що стосується зручності монтажу, то моделі для встановлення в розподільний щиток будуть повністю виправдані. Адже електрокоти часто знаходяться в технічних приміщеннях, а там керувати ними зі щитка буде куди простіше.

Компанія DS Electronics представляє широкий вибір термостатів для різних систем опалення. Ви можете купити терморегулятор для електричного котла в нашому Інтерне-магазині, і ми безкоштовно доставимо його в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більш ніж у 600 роздрібних магазинах і супермаркетах на території всієї країни. Гарантія на всі пристрої становить 3 роки.