Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле напруги

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR D2-50 red

ZUBR D2-50 red

Однофазне реле напруги на 2 модуля з термозахистом, TruRMS, ProModel

Товар закінчується

880грн
ZUBR D2

ZUBR D2

Однофазное реле напруги на 2 модуля з термозахистом, TruRMS, ProModel
1 049грн
Купити

Реле напруги ZUBR D2 з термозахистом призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Два типи часу затримки вмикання навантаження після аварійного спрацьовування. Журнал аварійних спрацьовувань здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних ситуацій.

ZUBR D

ZUBR D

Однофазне реле напруги
546грн
Купити

Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки.

ZUBR Dt

ZUBR Dt

Однофазне реле напруги з термозахистом, TruRMS, ProModel
611грн
Купити

Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. Оснащені термозахистом і професійною моделлю вимикання навантаження при безпечних відхиленнях напруги. Можна виставити затримку вмикання до стабілізації напруги

ZUBR R1

ZUBR R1

Побутове реле напруги з термозахистом, TruRMS, ProModel
455грн
Купити

Ідеально підходить для захисту від надмірних коливань напруги окремого побутового приладу (наприклад, холодильника) потужністю до 3000 ВА. Особливістю реле є його встановлення в «євро» розетку.

ZUBR SR1 red

ZUBR SR1 red

Побутове реле напруги із сенсорними кнопками, термозахистом, TruRMS, ProModel
456грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR SR1

ZUBR SR1

Побутове реле напруги із сенсорними кнопками, термозахистом, TruRMS, ProModel
560грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки та білий цифровий екран. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR 3F

ZUBR 3F

Трифазне реле напруги з TruRMS та ProModel
812грн
Купити

Призначене для захисту побутового та промислового обладнання (у тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.

ZUBR D16

ZUBR D16

Однофазне реле напруги
452грн
Купити

Допомагає захистити електрообладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Реле вимикає навантаження при настанні критичної ситуації. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки. Найчастіше застосовується з контакторами (магнітний пускач, силове реле).

ZUBR P6

ZUBR P6

Побутове реле напруги з подовжувачем

Товар закінчується

861грн

Призначені для захисту від 2 до 6 одиниць побутової електротехніки (залежно від моделі реле) загальною потужністю до 3000 ВА від надмірних коливань напруги. Особливістю реле є встановлення у стандартну «євро» розетку.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле напруги

Сучасна електротехніка чутлива до перепадів напруги в мережі. Це особливо характерно для електроніки, а також обладнання, яке має у своїй конструкції компресори (наприклад, холодильники, кондиціонери та ін.). Щоб його захистити, необхідно застосовувати реле контролю напруги. Компанія DS Electronics виготовляє такі прилади під власною торговою маркою ZUBR.

Пристрої ZUBR призначені для захисту електрообладнання в одно і трифазній мережі. Контроль здійснюється встановленням допустимих меж напруги (за замовчуванням ±10 % від 230 В). Додатковий захист обладнання забезпечує функція затримки вмикання. З її допомогою можна впевнитись, що параметри мережі після аварійної ситуації стабілізуються ще до моменту вмикання навантаження, а також дозволить уникнути частих вимкнень електроприладів.

Як вибрати реле напруги для дому?

У залежності від типу підключення розрізняють три види моделей:

  • для одного електроприладу, зі встановленням у розетку;
  • для декількох приладів, зі встановленням у розетку через подовжувач;
  • для всієї квартири чи дому, з монтажем у розподільний щиток на DIN-рейку.

Пристрої для встановлення в розетку дуже зручні в користуванні, оскільки для початку роботи достатньо просто вставити прилад у розетку та підключити до нього потрібну електротехніку.

Якщо ж є необхідність у підключенні групи приладів, наприклад, комп’ютерного блока, монітора і роутера, то краще застосовувати реле, виконаного у формі подовжувача з декількома розетками.

Ціна на пристрої для захисту всієї домашньої електромережі є вищою, ніж вартість розеткових приладів, оскільки вони розраховані на більше навантаження. Це забезпечується особливою схемотехнікою та застосування спеціальної технології високотемпературного зварювання силової частини пристрою.

Ви можете купити реле контролю напруги ZUBR у нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більш ніж у 600 магазинах будівельної техніки та матеріалів на території всієї країни.