Терморегулятор terneo kt, білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор для системи сніготанення та антиобледеніння terneo kt

Терморегулятор призначений для роботи з системами антиобледеніння та сніготанення.  Підігрів вмикається в разі потрапляння температури в діапазон, за якого може відбуватися намерзання бурульок або утворення ожеледиці. Датчик температури необхідно розташовувати зовні будинку, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів, а також дощу і снігу, наприклад, під кромкою покрівлі.

Гарантія на пристрої terneo діє 36 місяців з моменту продажу за умови дотримання інструкції.

Монтаж у підрозетник

terneo kt унікальна у своєму роді модель терморегулятора для монтажу в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Наприклад, ви можете встановити терморегулятор у передпокої та мати швидкий доступ до зміни налаштувань, а також бачити температуру повітря на вулиці.

Оновлений дизайн під будь-який інтер'єр

Мінімалістичний екран з білим світінням відображає поточну температуру і системні повідомлення. Ви можете регулювати яскравість екрана в режимі очікування для зменшення акценту на терморегулятор у приміщенні. Функція блокування кнопок не дасть змоги змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.

Лічильник часу роботи навантаження

Витрати на теплу підлогу можна самостійно обчислити, помноживши час роботи теплої підлоги під навантаженням на потужність теплої підлоги і на тариф електроенергії. Енергонезалежна пам'ять зберігає всі налаштування в разі вимкнення живлення.

Захист від внутрішнього перегріву

Терморегулятор має захист від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 85 °С, робота терморегулятора зупиниться. Він відновить роботу, коли температура знизиться до 60 °С.
Також варто зазначити, терморегулятор виготовлено з найкращого за протипожежними вимогами пластику - клас V0.

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті

Терморегулятор, аналоговий датчик з проводом, декоративна рамка - все включено в комплект. Також пристрій сумісний з більшістю датчиків температури інших брендів.

Технічні характеристики terneo kt

Сфера використання:
Для сніготанення
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Верхня межа регулювання температури:
0...10 °С
Нижня межа регулювання температури:
-20…-1 °С
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур:
–30...+120 °С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Завантажити у PDFUA