Терморегулятор terneo srz

3 роки з моменту продажу

Комфорт у керуванні з terneo srz

Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними пристроями, а також охолоджувальним обладнанням. Він забезпечує підтримання постійної температури в межах від 0 до 30 °С, а її вимірювання здійснюється вбудованим датчиком.

Сучасний дизайн

Терморегулятор terneo srz характеризується унікальним мінімалістичним дизайном. Його компактні розміри, сенсорні кнопки та білий індикаторний екран стануть елегантним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Корисні функції

Розраховуйте електроспоживання вашого обладнання за допомогою вбудованого лічильника часу роботи з навантаженням!

Також ви можете налаштовувати затримку часу ввімкнення від 0,5 до 99 годин. Це дозволяє розпочинати обігрів саме тоді, коли вам потрібно, при цьому ви економите на електроенергії, а не на комфорті.

Зручність у керуванні

Налаштування роботи терморегулятора здійснюється за допомогою сенсорних кнопок. Вони мають ефектний вигляд і служать довше. Наявність цифрового індикаторного екрана полегшує навігацію в меню.

Точність вимірювання температури

Датчик температури знаходиться на корпусі терморегулятора. Ви можете відредагувати значення температури, що відображається на екрані, враховуючи умови розташування терморегулятора та його внутрішній нагрів.

Просте встановлення

Для початку роботи достатньо просто вставити терморегулятор у розетку. Обігрівальний прилад підключається до терморегулятора аналогічно.

Безпека та надійність при використанні

Ви можете заблокувати кнопки керування, щоб випадково не змінити налаштування його роботи. Це особливо зручно, коли вдома є діти або пристрій установлено в громадському місці.

Терморегулятор обладнано термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80 °С, обігрів припиниться з міркувань безпеки. Відновлення роботи відбудеться після охолодження пристрою до 60 °С і натискання на будь-яку з кнопок.

Для збільшення терміну служби терморегулятора, комутація навантаження реле здійснюється максимально близько до моменту переходу синусоїди напруги через нуль.

Технічні характеристики terneo srz

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип керування:
Цифровий
У розетку
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,8 мА
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (3)

Залишити відгукЗадати питання
Вячеслав
25 жовтня 2022
Переваги:

Прекрасно работает, устойчиво управляет керамической панелью или обычным электроконвектором. Показывает текущую температуру, можно выставлять погрешность датчика и многое другое.

Недоліки:

имеются частые самопроизвольные срабатывания при электромагнитных помехах, как я понял часто они возникают если за стенкой, в другой комнате, работает индукционная плита, или рядом с регулятором лежат телефоны на столе. Решением от самопроизвольных срабатываний только в блокировке от нажатий устройства.

Андрей, инженер тех-поддержки26 жовтня 2022

Сенсорные кнопки терморегулятора чувствительны к воздействию сильных электромагнитных полей и помех и это необходимо учитывать при выборе местоположения терморегулятора. Если местоположение изменить не удается, советуем использовать функцию блокировки кнопок, чтобы уменьшить или исключить реакцию сенсорных кнопок на источник помех.

28 грудня 2020
Питання:
Чи гісторезис можна змінювати бо один градус маловато???наприклад щоб включалось при 19 а виключалось при 21 наприклад
Олексій, інженер тех-підтримки29 грудня 2020

В terneo srz температурний гістерезіс можна змінити в Сервісному меню. Для входу в Сервісне меню утримуйте одночасно три кнопки: «+», «–» та вкл/викл. Далі натисканням на середню кнопку оберіть пункт меню ГРС/HiS. Зміну гістерезіса здійснюйте кнопками «+» або «–» в межах від 0,1 до 25°С з кроком 0,1 °С. Вихід із Сервісного меню автоматичний, через 6 сек після останнього натискання.

20 жовтня 2020
Питання:
Чи планується випуск в такому корпусі регулятора з вайфай модулем?
Олексій, інженер тех-підтримки21 жовтня 2020

Так, планується. Конкретні терміни випуску назвати поки складно.

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

ВідеоінструкціяДивитися