Тепер ви можете управляти групою регуляторів як одним!

Якщо у вас кілька терморегуляторів, тепер ви зможете швидко управляти ними як одним! Групове управління нова функція доступна в Web версії додатка terneo my.terneo.ua.

Нижче детально покажемо як це робиться і розповімо які є вигоди для користувача:

Додавання групи

Натисніть праворуч у верхньому меню «Додати → Група» і введіть свою назву групи.

Щоб переміщати регулятори між групами, просто перетягуйте їх між групами з затиснутою мишкою.

Якщо серед ваших пристроїв є регулятори не тільки для теплої підлоги, але і для конвекторів, то в залежності від типу регулятора (для підлоги або обігрівача) «хмара» автоматично розподілить ваші пристрої на різні підгрупи. Так, в одній підгрупі будуть знаходитися регулятори одного типу, а різні підгрупи будуть об'єднані в групу.

Управління групою

Клікніть в Боковому меню по назві групи, щоб перейти до вкладки:

• Графіки
  • Розклад
  • Налаштування
  • Від'їзд

Вкладка Розклад виставіть повзунками періоди температури однакові для всієї групи.

Вкладка Графіки — дані групової статистики витрат і енергоспоживання рахуються і змінюються автоматично залежно від наповнення групи. Таким чином, ви просто міняєте склад групи в дашборді, а «хмара» рахує статистику по ній за обраний період.

Суми споживання всією групою регуляторів у кВт і грошах.

Тарифікація електроенергії

Щоб ввести загальний для всіх пристроїв тариф на електроенергію, натисніть лівою кнопкою миші на екрані і виберіть пункт Тарифікація в контекстному меню. Далі встановіть свій тариф на електроенергію і хмара буде рахувати витрати на електроенергію для всіх пристроїв в групі.

Включення і виключення групи регуляторів

Для включення або виключення всіх пристроїв одним кліком, викличте контекстне меню.

Видалити групу

Видалення групи так само є в контекстному меню.

Ви ще думаєте над тим, який терморегулятор обрати?

Щоб познайомитися ближче, особисто походити по вкладках і ознайомитися з інтерфейсом, зайдіть в нашу ознайомчу демо версію.

На my.terneo.ua введіть

логін [email protected]

пароль myterneo2018.

Детальніше про Wi-Fi регулятори terneo можна почитати тут.

Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо роботу над наступними оновленнями. Користуйтеся terneo і отримуйте комфорт!